Przetworniki temperatury

Przylgowy przetwornik temperatury STC300 Schneider

STC300 Schneider jest elektronicznym przetwornikiem temperatury przekształcającym mierzoną temperaturę na sygnał o zakresie 4-20 mA. Przetwornik jest dostarczany jako komplet składający się z elementu czujnika z kołnierzem montażowym oraz umieszczonego w obudowie wzmacniacza. Czujnik i wzmacniacz są umieszczone w oddzielnych modułach w celu ochrony elektroniki przed nadmierną temperaturą. Czujnik i wzmacniacz są połączone kablem o długości 2 m. Przetwornik jest przeznaczony do montażuna rurociągu o maksymalnej średnicy 100 mm.


Przetwornik STD300 Schneider

STD300 Schneider jest elektronicznym kanałowym przetwornikiem temperatury przekształcającym mierzoną temperaturę na sygnał o zakresie 4-20 mA. Dostępne są dwa różne zakresy temperaturowe. Przetwornik jest dostarczany jako komplet złożony z sondy pomiarowej wykonanej ze stali nierdzewnej, elementu pomiarowego oraz wzmacniacza, zamontowanych w jednej obudowie. Przetwornik jest przeznaczony do pomiaru temperatury powietrza w kanałach wentylacyjnych.


Przetwornik STP300 Schneider

STP300 Schneider jest elektronicznym zanurzeniowy przetwornikiem temperatury przekształcającym mierzoną temperaturę na sygnał o zakresie 4-20 mA. Przetwornik STP300 jest zaprojektowany do montażu w osłonie. Przetwornik jest przewidziany do pomiarów wysokich i niskich temperatur.


Przetwornik STD400 Schneider

STD400 Schneider jest elektronicznym przetwornikiem przekształcającym mierzoną temperaturę średnią w sygnał elektryczny o zakresie 4-20 mA. Czujnik jest przeznaczony do pomiaru temperatury w kanałach powietrznych. Dostępny jest w dwóch wersjach: Przetwornik o długości sondy 0,4 m. Pomiar jest dokonywany w pięciu punktach rozmieszczonych równo na całej długości przetwornika. Punkty pomiarowe są zabezpieczone za pomocą rurki miedzianej. Minimalny promień gięcia rurki miedzianej wynosi 50 mm. W przypadku większych kanałów, należy stosować przetworniki o długości sondy pomiarowej 3 i 6 metrów. Pomiar jest dokonywany na całej długości sondy

Przetwornik STR300 Schneider

STR Schneider jest elektronicznym pomieszczeniowym przetwornikiem temperatury przekształcającym mierzoną temperaturę na sygnał elektryczny. Przetwornik jest dostarczany jako komplet składający się z czujnika oraz umieszczonego w obudowie wzmacniacza.
STR300 jest przeznaczony do montażu naściennego lub w standardowej puszce łączeniowej w suchych i niezapylonych pomieszczeniach.